KURUMSAL

01

2012 Yılında Kuruldu

Faaliyete başlangıç

2000 m2’lik tesisinde üretime başladı. Çukurova Polistren müşterilerinin işlevsel gereksinimlerini en ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırarak estetik ve modern projeler meydana getirir.

Read More
02

2013 Yılında Büyüdü

Piyasada Çok Sevildi

Hızlıca piyasada sevilen bir marka haline geldi ve mevcut üretim tesisini genişletme kararı aldı ve üretim tesisini 7000 m2 kapalı alana taşıyarak üretim kapasitesini kat ve kat arttırdı.

Read More
03

Büyümeye Devam Ediyoruz

Üretim alanı ve kapasitesi arttı.

Şu anda 10.000 M2’lik alanda üretim devam etmektedir.

Read More
04

Yeniden Yapılanma

Güçlenerek Büyümeye Devam Ediyoruz

2015 yılı Haziran ayında elim bir kaza sonucu fabrikamızın bir kısmını yangında kaybettik. Güçlü ekibimiz ve birbirimize olan inancımızla çok kısa sürede toparlanarak 10 gün içerisinde O.S.B’de yeni bir fabrika ile üretime yeniden başladık.

Read More

ÇUKUROVA POLİSTREN

İhracat

Yurtdışında da faaliyet gösteren Çukurova Polistren Irak’ın Güney’ine ve Kuzey’ine ihracat yapmaktadır. Aynı zamanda Fas, Cezayir, İran, Lübnan gibi ülkelere de ihracat planlarının hazırlıkları başlamıştır.

Kalite Polikası

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır. Bu doğrultuda ISO9001, ISO14001 ve ISO18001 belgelerini alıyoruz.

Çukurova Polistren müşterilerinin işlevsel gereksinimlerini en ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırarak estetik ve modern projeler meydana getirir. Ürettiği projelerinde müşterilerinin hayallerini temek alarak güncel gelişmeleri çalışmalarına adapte ederek konforlu yaşam alanları tasarlar ve uygular ve projelerinde konfor, sağlamlık ve güzelliği ön planda tutmaktadır.

İş gücü

Çukurova Polistren’de herkes kendi işinin lideridir; esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve insiyatif kullanmasına olanak tanır. Çukurova Polistren toplamda 80 beden işçisi, 15 vasıflı çalışan ile hizmet vermektedir.

Fiyat Politikası

Bölgemizde faaliyet gösteren inşaat firmaları ve müteahhitlerin en çok tercih ettiği marka ve iş ortaklarından olan Çukurova Polistren; sağladığı kaliteli ürün ve hizmet anlayışının yanı sıra uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da ayrıca bireysel tüketicilere de özel imkankar sunmaktadır. Toptan fiyatına perakende fiyattan satış yapan Çukurova Polistren böylece ev yaptıran ve yapmayı düşünenlerin bütçelerine ayrıca bir katkı sağlamaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Çukuorva Polistren Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?