fbpx

Dekoratif Mantolama

Yayınlayan

Tarih

29 Mart 2021

Katagori

Hizmetler

Mantolama Malzemeleri

Mantolama isminden de anlaşılacağı üzere bir binayı yalıtım malzemeleri ile dışarıdan sarmak demektir. Daha da açmak gerek görülürse değişik sıcaklığa sahip ortamlar arasındaki ısı aktarmasına engel olmak suretiyle oluşturulan işlemler bütünüdür.

Dış Cephe Mantolama Malzemeleri Nedir?

DIŞ CEPHE MANTOLAMA MALZEMELERİ SEÇİMİ

Dekoratif Mantolama
Dekoratif Mantolama

Çukurova Polistren Dekor, Dekoratif Mantolama Proje Örnekleri

İç cephe, dış cephe kaplama uygulamalarında; mantolama yasalarına ve güncel mevzuata ideal olarak, kalifiye bir işçilik ve doğru ayrıntı çözümlerine sahip doğru malzemeler tercih edilmelidir. Alınan ürünün TSE belgesi, kontrol evrakları, işçiliğin sertifikasyonu ve sarfedilen başka yardımcı malzemelerin bilinen, itimat edilir ve standartlara idealliğini belgeleyen evraklara haiz olmasına ilgi edilmelidir.

Piyasada geçerli olan geniş bir Aralıktaki mantolama fiyatları vakit vakit muazzam ve yanıltıcı olmaktadır. Bütçe kaygılarıyla seçilen düşük bedelli merdiven altı üretimler ve yanar hammaddeli mantolama ürünleri, sektörde mantolama ürünlerine olan emniyeti sarsmaktadır. Firma tercihlerinde muhatapların mevzuata ideal üretim yaptığı, bilinilirliği, itimat edilirliği araştırma edilmeli ve referansları denetim edilmelidir.

Muhtelif merdiven altı,standart dışı üretim ve uygulamalar sebebiyle sektöre ve piyasadaki başka ürünlere emniyet azalmaktadır. Güçlü kimliği, itimat edilir kurumsal yapısı ve aldığı güçle Çukurova Polistren Dekor; kurulduğu ilk günden bugüne kadar, yapıların mantolama ve dış cephe kaplamasında sarfedilen en nitelikli ürünleri en ideal maliyetlerle pazara sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti, nitelik idare sistemi belgeleriyle bu emniyet ve nitelik emniyet altına alınmıştır. Sürekli ve koşulsuz nitelik anlayışı, vazgeçilmez öğeyi olan Çukurova Polsitren Dekor Yapı; sektöre tanıttığı nitelikli EPS enjeksiyon ürünleri, özel dizayn ve özel boyutlu tavan kaplama malzemeleri, söve ve başka dekoratif uygulamalar amacıyla ürettiği yüksek yoğunluktaki karbonlu ve beyaz blok üretimleriyle, mantolama sektöründeki bir eksiği daha tamamlamaktadır. Unutulmamalıdır ki; mantolama ile yapılara ek izolasyon sağlanmakta ve enerji sarfiyatında ciddi kazanımlar görülmektedir. Başlangıç maliyeti olarak tespit edilen iç cephe ve dış cephe mantolama programları bir kaç sene içersinde sağladığı tasarruf ile kendini amorti etmektedir.

 

DİĞER HABERLER

Köpük Asmtavan Modelleri | Söve | Dekoratif Mantolama | Kartonpiyer
Çukuorva Polistren Destek Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabiliriz ?